Sięgnij gwiazd - Samsung Galaxy S8

360 minut w galaktycznej rzeczywistości – tyle czasu w przestrzeni kosmicznej mogli przeżyć mieszkańcy Warszawy, którzy skorzystali ze specjalnej strefy Samsung i x-kom. Na Placu Defilad, w piątek 21 kwietnia, powstało specjalne studio, w którym mieszkańcy stolicy, jako jedni z pierwszych, mogli zapoznać się z nowym modelem Galaxy S8.
Na 30 m2, dzięki technologii VR powstała nieograniczona przestrzeń kosmiczna. Osoby, które odwiedziły strefę Samsung i x-kom, mogły zabrać się w wirtualną podróż nie z tej ziemi i poczuć jak astronauta na orbicie naszej planety. Sferyczny obraz 360° z kosmosu pozwolił na podróż statkiem kosmicznym w bezkresną przestrzeń w ciągu kilku sekund.
Kilkadziesiąt osób, które odwiedziły specjalne studio zlokalizowane w sercu stolicy, mogło przetestować i zapoznać się z funkcjami najnowszego smartfona koreańskiej marki. Dodatkowo dla kilkunastu odwiedzających przygotowano prezenty-niespodzianki: smartfony Samsung Galaxy S8+ oraz karty pamięci Samsung micro SDXC Pro Plus 64 GB
Najlepsze tematy