Reklama

RAZR2 V8 - ostra sprawa

Dzwoniący RAZR się chwyta

Reklama

Wewnętrzna pamięć 2GB powinna pomieścić sporo zdjęć wykonanych naszym 2-megapikslowym aparatem i naszej ulubionej muzyki. Jeśli już jesteśmy przy tym temacie, omawiany RAZR to doskonała jakość odtwarzania muzyki, a wbudowany profil Bluetooth obsługujący bezprzewodową komunikację zagwarantuje, że nie spętamy się kablem od słuchawek.

Wraz z telefonem mieliśmy szansę sprawdzić zestaw głośnomówiący. Zasadniczo jedynym minusem omawianego modelu zestawu słuchawkowego jest jego ciężar - cały dzień noszenia pozostawia po sobie ślady.

W Motoroli V8 odnalazłam świetne rozwiązanie dla melomanów podróżujących samolotem - opcję trybu dozwolonego w samolocie dzięki, któremu telefon będzie towarzyszyć nam również w podróży. To czym szczyci się Motorola to system CrystalTalk poprawiający jakość rozmów bez względu na otoczenie w jakim się znajdujemy i poziom hałasu. Ten zdecydowanie przydatny, miejski wynalazek eliminuje szumy i "krystalizuje" głos.

Szybko okaże się, że także i bateria w nowej "brzytwie" sprawuje się całkiem nieźle. Telefon trzeba ładować co około 2 dni. Jak na standardy współczesnych, multimedialnych komórek - jest to dobry wynik.

Podsumowując, równie dobrze można podsumować sam telefon. Co prawda po ocenieniu "okładki" (świetnego wyglądu), pojawią się drobne problemy, ale można je przeżyć. Czego w końcu nie robi się dla dobrego wyglądu?PLUSY

- Staranne i eleganckie wykończenie

- Opcje dostępne z zewnętrznego wyświetlacza

- Szablon SMS-owy

MINUSY

- Waga telefonu,

- Mało intuicyjne menu,Specyfikacja techniczna

" sieć: GPRS/EDGE,

" wymiary: 53 x 103 x 12 mm,

" bateria: do około 250 - 450 minut rozmowy, do około 200 - 300 godzin w spoczynku,

" ekran: 240 x 320, 2,2", 262 tysięcy kolorów,

" ekran zewnętrzny: 240 x 320, 2,0", 262 tysięcy kolorów,

" aparat cyfrowy 2 megapiksele,

" do 2 godzin nagrywania wideo,

" 2GB pamięci wewnętrznej,

" Opera Mobile Browser 8.5,

" High Speed USB 2.0

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje