Reklama

RAZR2 V8 - ostra sprawa

Ojcowie telefonów komórkowych chcą pokazać, że nie stracili swojego "pazura". Czy "Brzytwa" RAZR2 V8 jest godna swoich poprzedników?

RAZR, czyli "Brzytwa" to legendarna marka. Komórka, która zapewniła Motorli bardzo mocną pozycję na rynku. Teraz, kiedy Amerykanie walczą z Samsungiem i przygotowują się do podziału firmy, RAZR raz jeszcze rusza na ratunek Motoroli.

Reklama

Brzytwa powraca

Motorola RAZR V8 to z całą pewnością ostra zabawka dla ostrych kobiet. Choć ten design można określić jako typowy dla producenta, niby niczym nie zaskakuje, ale ma w sobie to "coś", co podoba się kobietom. Mianowicie? zdumiewa supercienką obudową niespełna 12 mm i bardzo gustownym zestawieniem kolorystycznym. W wersji luksusowej dostępna jest obudowa zdobiona 18 karatowym złotem!

Całość świetnie dopasowuje się do eleganckiej torebki chociaż ciężko jest go w niej odnaleźć. Dla mnie jest to bardzo ładny telefon niestety do momentu rozłożenia, wówczas staje się za duży i nieporęczny, a co ważne - odczuwa się jego wagę.

Dwa olbrzymie wyświetlacze robią wrażenie, szczególnie jakość obrazu zewnętrznego wyświetlacza wyróżnia ten model. Jeśli chodzi o jego walory techniczne - czyli to co w "zamierzchłych czasach" miało większe znaczenie niż wygląd - telefon posiada wszystko, co dla współczesnego, zapracowanego człowieka (niezależnie od płci) jest najważniejsze. Najbardziej przypadła mi do gustu możliwość odpowiadania szablonem na SMS-y, bez rozkładania telefonu, dzięki czemu nie popełnimy faux pax przy mechanicznym "odstukiwaniu" wiadomości.

Nie przemawiają do mnie natomiast czułe na dotyk pola. Niestety, ostatnimi czasy obecne praktycznie w każdym telefonie - i nie mam tu na myśli wyłącznie Motoroli - są one jakby zbyt czułe i wymagają od korzystającego z aparatu pewnej wprawy. Użytecznym narzędziem okazuje się natomiast MotoSync, czyli zsynchronizowana poczta elektroniczna, kalendarz i książka adresowa, która daje nam możliwość inteligentnego przechowywania danych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje