Reklama

HTC P3450 - dla miłośników Windowsa

Następnym ekranem jest ekran dostępu do multimediów, czyli muzyki, zdjęć i wideo. Aplikacją współpracującą jest AudioManager (Music). Muzykę możemy przeszukiwać według albumów, wykonawców, twórców, typów muzyki. Wadą tej aplikacji jest niestety to, że przy odtwarzaniu muzyki ekran pozostaje cały czas aktywny, co powoduje większe zużycie baterii. Wyłączane jest tylko podświetlenie. Muzyki można także słuchać przez dołączone do zestawu słuchawki. Co ciekawe, zestaw ten jest zaopatrzony w pilota, ale... niewspółpracującego z odtwarzaczem, więc o pauzie, czy przełączaniu ścieżek możemy zapomnieć.

Reklama

Przycisk pilota służy do wybierania ostatniego numeru (dwa szybkie kliknięcia), otwarcia trybu wybierania głosowego kontaktów (jedno długie wciśnięcie) lub przyjmowania/zakończenia rozmów.

Słuchawki podłączamy przez port USB, urządzenie nie zostało wyposażone w inne wejście słuchawkowe. Z drugiej strony jest Bluetooth 2.0 z obsługą stereofonicznych sluchawek i możemy skorzystać z takiego rozwiązania. Ostatnim ekranem jest ekran biurowy, czyli szybki dostęp do zadań: e-maila, kalendarza, przeglądarki internetowej (IE).

Bez Windowsa ani rusz

System sterujący HTC P3450 to Windows Mobile 6 Professional. Na płycie dołączonej do zestawu znajduje się dodatkowe oprogramowanie: SPB GPRS Monitor do zarządzania kosztami połączeń GPRS, Sprite Backup do wykonywania kopii zapasowych danych. W urządzeniu znajdziemy MobileOffice (World, Excel, PowerPoint) z możliwością edycji, AdobePDF, Zip, Windows Live. Mamy także nowość - oprogramowanie do szyfrowania danych w kartach pamięci.

Po jego uruchomieniu dane z karty będą odczytane tylko na wybranym przez nas urządzeniu. Wiadomości pocztowe są wyświetlane w formacie HTML. Łącznie z obrazkiem osoby, od której je otrzymaliśmy (jeśli obrazek jest przypisany do danego kontaktu). P3450 obsługuje Direct Push, co przyda się jeżeli firma ma zdalnych pracowników i korzysta z Serwera Microsoft Exchange. Pamięć urządzenia to 128 MB ROM, 64 MB DDR RAM z czego 32 MB jest na dane.

Dowiedz się więcej na temat: foto | dostęp | SEK | ekran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje