Reklama

Kid Pad Mini - tablet dla dzieci

Dwie krakowskie firmy KIANO i Studio Duckie Deck stworzyły tablet dla dzieci. Co jest w nim takiego specyficznego? To produkt od rodziców dla rodziców i ich pociech. Jest to tablet przystosowany do potrzeb najmłodszych użytkowników technologii ekranów dotykowych.

Jest mały, lekki,  żółty, ma pomarańczową silikonową obudowę. Wiedząc jaka energia drzemie w dzieciach trudno od nich oczekiwać, że będą siedzieć spokojnie. A maluch w ruchu czasem przechodzi przez dom jak huragan, zrzucając wszystko co jest w zasięgu rażenia. Silikonowa obudowa amortyzuje upadki tabletu. Tablet ma on zainstalowane aplikacje, które nie wyświetlają żadnych reklam, linków, treści sponsorowanych.

Reklama

Kid Pad Mini zawiera 10 gier stworzonych przez Studio Duckie Deck. Są to gry, które mają na celu rozwój i edukację najmłodszych.

Starsze dzieci też będą z niego korzystać, bo na Kid Pad Mini można zainstalować inne gry, które dziecko sobie wybierze. Można też oglądać na nim bajki, bo ma możliwość instalacji karty pamięci microSD/SDHC do 32 GB. Tablet posiada 7-calowy wyświetlacz ma zainstalowany  systemem operacyjny Android 4.2 Jelly Bean, pojemność 8GB i pamięć RAM 512MB. Sprzęt został wyposażony dwurdzeniowy procesor Allwinner A23.

Tablet jest dostępny w sieciach RTV EURO AGD, Media Markt oraz Saturn w promocyjnej cenie 299zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tani tablet | tablet dla dzieci | kiano city

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje