Reklama

iPad 3 uchwycony na zdjęciu?

Do internetu wyciekły nowe zdjęcia przedstawiające iPada trzeciej generacji, którego premierę przewiduje się już na następny miesiąc.

Opublikowane zdjęcia dostarczyły informacji nie tylko o wyglądzie samego urządzenia, ale także o jego komponentach - aparacie fotograficznym, procesorze oraz wyświetlaczu.

Reklama

Najnowsze fotografie przedstawiają tył iPada 3, porównanego do wcześniejszych generacji tabletu. W oczy rzuca się przede wszystkim zastosowanie zupełnie innego aparatu fotograficznego. Jest więc szansa, że będzie on oferował wyższą rozdzielczość niż dotychczasowy 1 megapiksel w iPadzie 2. Po dokładnym przyjrzeniu się bokom urządzenia można zauważyć, że jego trzecia generacja ma delikatnie bardziej zaokrąglone boki. Z kolei ze zdjęć porównawczych dwóch wyświetlaczy - jednego z iPada 2 i drugiego, najprawdopodobniej, z iPada 3 - wywnioskować można, że zagęszczenie pikseli będzie dwukrotnie wyższe. Wskazywałoby to na omawiany szeroko wyświetlacz Retina.

Najciekawsze jednak jest najświeższe zdjęcie, opublikowane na forum weiphone.com. Zobaczyć można na nim fragment płyty głównej iPada 3, na którym umieszczono procesor A5X (a nie jak wcześniej przypuszczano A6).

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdjecie | iPad | iPad 3 | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje