Reklama

HBO Go w drodze na tablety

Niezaprzeczalną zaletą tabletów jest ich dużo większy niż w przypadku smartfonów ekran, przez co świetnie nadają się one do oglądania filmów wideo - zwłaszcza w podróży. Częstym zastosowaniem tych urządzeń jest oglądanie materiałów z popularnych serwisów, takich jak YouTube. Już niedługo w pełni kompatybilna z tabletami będzie także aplikacja od HBO.

W tym momencie program HBO Go, dający dostęp do ponad 1400 materiałów, działa na smartfonach z Androidem, nawet na tych z Ice Cream Sandwich 4.0.4. O ile na smartfonach jest ona dobrze wspierana, nadal brak jej obsługi tabletów. Jednak już niedługo ten fakt ma się radykalnie zmienić.

Reklama

Home Box Office, wydawca aplikacji, zapewnia, że trwają zacięte prace związane z przygotowaniem programu do dużych ekranów w tabletach, w tym także dla tabletu Kindle Fire. Deweloperzy proszą o śledzenie rozwoju programu, bowiem aktualizacja pojawić ma się już na początku lata.

Już pod koniec czerwca użytkownicy powinni mieć możliwość oglądania szerokiej gamy wideo od HBO na ich pięknych ekranach tabletów.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: HBO | tablet | telewizja | w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje