Reklama

Etui z klawiaturą Manta do tabletów

Manta wprowadza na rynek uniwersalne etui z klawiaturą do tabletów z ekranem w rozmiarach 7, 8 i 10-cali poprawia komfort pracy z tabletem.

Tablety coraz aktywniej zastępują laptopy i komputery stacjonarne podczas codziennych aktywności w świecie nowych technologii, jednak opracowanie długich dokumentów, bądź prowadzenie intensywnej korespondencji elektronicznej za pomocą wyświetlanej na ekranie klawiatury może okazać się uciążliwe. Etui z klawiaturą firmy Manta oferuje gotowe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rozstawać się z klasycznym sposobem komunikacji. Dostępne w trzech rozmiarach, dla tabletów z ekranami o przekątnej 7, 8 i 10 cali klawiatury oferują znacznie większy komfort wprowadzania tekstu. Etui z klawiaturą spełniają jeszcze jedną istotną funkcję - zamknięte na zatrzask stanowią mocne obudowę, chroniącą urządzenie przed zadrapaniem i niewygodami podczas transportu.

Reklama

Ergonomiczny design i zastosowany standard QWERTY powodują, że nawet długi tekst wprowadza się z łatwością. Korzystając z etui z klawiaturą użytkownik zyskuje także większy pulpit roboczy - podczas wprowadzania tekstu klawisze na ekranie tabletu nie zostają wyświetlone. Wytrzymała i lekka konstrukcja łączy się z tabletem jest za pomocą złącza micro USB, co powoduje, że każde etui z klawiaturą firmy Manta jest urządzeniem uniwersalnym, współpracującym z dowolnym tabletem dostępnym na rynku obsługującym ten standard.

Sugerowana cena detaliczna MTA 701: 29.90zł, MTA 801: 34.90zł, MTA 1001: 38,90zł 

Dowiedz się więcej na temat: Manta | euti na tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje