Reklama

Asus prezentuje nowe hybrydy z Windowsem 8

Asus, w ramach kampanii "In search of incredible", przedstawił nowe urządzenia z systemem Microsoft Windows 8. Zaprezentowane tablety oferują komfortową obsługę dzięki połączeniu nowatorskiej konstrukcji i intuicyjnej kontroli multidotykowej. Wśród zaprezentowanych dzisiaj urządzeń znajdują się modele Taichi, Transformer Book, VivoBook oraz VivoTab.

- Zbliżamy się do momentu przejścia z epoki komputerów osobistych w nową erę wszechobecnej pracy w chmurze, w której każde urządzenie musi być elastyczne, intuicyjne w obsłudze i mobilne. Dzięki systemowi Windows 8 i naszych innowacyjnych rozwiązaniach Asus jest jednym z czołowych producentów podążających w tym kierunku - powiedział dyrektor Asusa Jonney Shih.

Asus Taichi


Reklama


Pierwsza z nowości marki Asus to hybryda notebooka i tabletu - model Taichi. Jest to smukłe, eleganckie i supermobilne urządzenie wyposażone w wyjątkowy dwustronny ekran. Zbudowano go z dwóch, ustawionych tyłem do siebie wyświetlaczy Full HD. Po otwarciu pokrywy, Taichi jest wydajnym ultrabookiem z podświetlaną klawiaturą, który poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami.  Przy zamkniętej pokrywie Taichi staje się lekkim tabletem, który zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę systemu Windows 8. Dwa ekrany mogą pracować jednocześnie i niezależnie od siebie, co umożliwia nowe sposoby wymiany informacji i odtwarzania filmów z większą swobodą niż kiedykolwiek dotąd.

Asus Transformer Book


Kolejna nowa pozycja w ofercie Asusa to Transformer Book - pierwszy na świecie notebook ultramobilny, łączący w sobie najlepsze cechy notebooka i tabletu. Transformer Book jest potężnym i w pełni funkcjonalnym notebookiem z pojemnym dyskiem twardym. Urządzenie to zatem doskonale nadaje się do pracy, jednak z powodzeniem posłuży jako narzędzie rozrywki, dzięki możliwości odczepienia ekranu o wysokiej rozdzielczości od stacji z klawiaturą. Urządzenie błyskawicznie zmienia się w multidotykowy tablet z systemem Windows 8 i szybką kartą SSD. Technologia Smart Battery zapewnia maksymalną wydajność podczas pracy mobilnej w obydwu trybach. Transformer Book to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pełnej mocy notebooka i wszechstronności tabletu.

Asus VivoBook


Ultramobilne modele Asus VivoBook S200 i S400 to nowe, stylowe połączenie mobilności, wydajności i przystępnej ceny, dedykowane użytkownikom systemu Windows 8. Konfiguracje sprzętowe serii VivoBook opierają się na procesorach trzeciej generacji Intel® Core, zapewniających doskonałą wydajność podczas multitaskingu. Wyposażono je w ekrany HD 11,6 lub 14 cali, duże touchpady, karty audio SonicMaster oraz, zależnie od preferencji, dyski twarde lub hybrydowe.

Asus VivoTab


Smukły, lekki i wyposażony w opcjonalną, lekką klawiaturę ASUS VivoTab oferuje idealną równowagę pomiędzy wydajnością i mobilnością. Urządzenie wyposażono w wytrzymałą, metaliczną obudowę, multidotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Zarówno 11,6-calowy VivoTab z Windows 8 jak i 10-calowy VivoTab z Windows RT korzystają z technologii Super IPS+ gwarantującej doskonałą jakość obrazu i szeroki kąt widzenia, a także posiadają opcjonalną klawiaturę dokującą z wbudowaną baterią, która wydłuża pracę nawet do 19 godzin. VivoTab posiada precyzyjny rysik cyfrowy Wacom. Jest to najcieńszy i najlżejszy tablet, z pełną obsługą Windows 8, przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców. Dostępny jest w stylowej czarnej, białej lub czerwonej opcji kolorystycznej. Urządzenie posiada akcesorium TranSleeve Keyboard, będący połączeniem bezprzewodowej klawiatury z osłoną na ekran.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje