Reklama

100 tysięcy tabletów Kindle Fire sprzedanych w ciągu jednego dnia

Kilka dni temu Amazon przedstawił najnowsze wersje swoich niezwykle popularnych czytników książek elektronicznych - Kindle. Oprócz tego poznaliśmy pierwszy tablet wyprodukowany przez tą firmę - Kindle Fire.

Tablet otrzymał oraz nadal otrzymuje wiele pozytywnych recenzji i opinii od ekspertów piszących o najnowszych gadżetach oraz technologiach. Po jego zaprezentowaniu, wiele osób uważało, że zostanie on największym hitem sprzedażowym na Amazonie.

Reklama

Można już śmiało powiedzieć, że te przypuszczenia sprawdziły się. Jak się okazuje, w ciągu pierwszego dnia od uruchomienia przedsprzedaży zamówionych zostało niemal 100 tysięcy egzemplarzy tego urządzenia. Trzeba przyznać, iż jest to bardzo dobry wynik, pokazuje on, że tablet swoją niebanalną konfiguracją oraz bardzo atrakcyjną ceną(199 dolarów) zwrócił uwagę wielu osób, które wręcz nie mogą doczekać się jego debiutu w sklepach.

Kindle Fire pojawi się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 15 listopada. Kindle Touch (oraz Kindle Touch 3G) - 6 dni później.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tablet | Kindle Fire

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje