Reklama

Windows Phone i Windows 8.1 - najciekawsze aplikacje (luty 2014)

Przedstawiamy ciekawe aplikacje dla systemu Windows Phone oraz Windows 8.1 w lutym 2014. Aplikacje zostały uszeregowane w kolejności alfabetycznej.

File Brick

File Brick to nietypowy menadżer plików. Poza standardowymi dla tego typu aplikacji możliwościami zarządzania naszymi plikami, posiada wsparcie dla usług społecznościowych. Dane w nich zawarte przedstawiane są w formie katalogów i plików. Facebookowi będą towarzyszyły foldery ze zdjęciami, a YouTube’owi nasze ulubione filmy. Zarządzać możemy także kilkoma popularnymi dyskami w chmurze. To wszystko w jednej aplikacji.

Reklama

Cena: darmowa

Aplikacja dostępna naWindows 8/Windows 8.1

mBank

Mobilna aplikacja mBank zapewni szybki dostęp do informacji o Twoim koncie bankowym. Nawet bez logowania możesz sprawdzić stan środków oraz skorzystać z nawigacji do najbliższych bankomatów. Mobilny mBank to także dane o Twoich operacjach oraz prosty sposób na wykonywanie przelewów. 

Cena: darmowa

Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8, iOS, Android

Kuchnia Bing beta

Niezależnie od  talentu i umiejętności, posiadanego czasu, gustu i zasobów lodówki w Kuchni Bing odnajdziecie przepisy dla siebie. Pochodzę one z wielu popularnych i cenionych źródłe, w tym od tak znanych kucharzy jak Robert Sowa. Przydatną cechą jest synchronizacja wersji na telefony z urządzeniami z Windows 8 / Windows 8.1. Dzięki temu na każdym urządzeniu mamy dostęp do aktualnej listy zakupów i innych spersonalizowanych informacji. 

Cena: darmowa

Aplikacja dostępna na: Windows Phone i Windows 8/Windows 8.1

Poki

Często trafiasz w sieci na artykuły, których w danym momencie nie możesz przeczytać, a chciałbyś je zapisać na później? Rozwiązaniem jest usługa Pocket oraz współpracujące z nią aplikacje, takie jak Poki. Poki pozwala gromadzi oraz czytać zebrane już treści. W razie potrzeby tekst może zostać przeczytany przez nasz telefon, nawet w języku polskim. To tylko jedna z wielu możliwości jakie oferuje ten program.

Cena: 6,99 zł Darmowa wersja testowa: brak

Aplikacja dostępna na: Windows Phone


Zdrowie i kondycja Bing

Twój osobisty trener, dietetyk, a także podręczna encyklopedia zdrowia. To wszystko zamknięte w jednej aplikacji Zdrowie i kondycja Bing. Dzięki synchronizacji wersji Windows 8/Windows 8.1 z edycją Windows Phone 8 możesz w łatwiejszy sposób zbierać dane oraz nimi zarządzać.

Cena: darmowa


Aplikacja dostępna na:
Windows 8/Windows 8.1 i Windows Phone 8

Jak można kupować aplikacje w sklepach Microsoftu - nasz test

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje