Reklama

Najlepsze pięć aplikacji dla kierowców

Prezentujemy zestawienie pięciu najciekawszych aplikacji mobilnych stworzonych z myślą o kierowcach. Niezależnie od tego, czy dziennie pokonujecie małe dystanse czy robicie spore trasy - warto pomyśleć o tych apkach. Szerokości!

Yanosik

Reklama

Tego zestawienie nie można było zacząć inaczej. Yanosika kojarzą już chyba wszyscy, a ci którzy jeszcze tego nie robią zaraz się dowiedzą ile tracą. To dzięki niemu nie tylko jesteście w stanie zaoszczędzić czas, ale i trochę pieniędzy.

Yanosik jest naszym mobilnym informatorem o fotoradarach, kontrolach prędkości czy niebezpieczeństwach czekających nas na drodze  np. wypadkach. Posiada również opcję rejestrowania na wideo naszej trasy, dzięki czemu z powodzeniem jest w stanie zastąpić zewnętrzny wideorejestrator. Ponadto możliwości Yanosika zahaczają również o nawigację z inteligentną technologią omijania korków. 

Warto jednak dodać, że Yanosik to nie tylko aplikacja, ale również ogromna społeczność zrzeszającą kierowców. To właśnie oni niejednokrotnie dodają informacje na temat ruchu drogowego i patrolach, ale również dzięki usłudze Yanosik AutoStop oferują darmowe przejazdy.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje