Reklama

Apple Music już działa. Jak wyłączyć automatyczną subskrypcję?

Apple Music już działa. Każdy może wypróbować usługę za darmo przez trzy miesiące. Warto jednak widzieć, że po tym czasie przejdzie ona w tryb automatycznej subskrypcji. Jak się przed tym ustrzec?

Apple Music to nowy serwis do streamowania muzyki, konkurencja dla Spotify i Deezera. Znajdziemy w nim również internetowe radio nadające 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz sekcję społecznościową. Wszystko można wypróbować za darmo przez trzy miesiące.

Reklama

Przed uruchomieniem darmowego okresu próbnego aplikacja ostrzeże nas o automatycznym przejściu w tryb płatnej subskrypcji, co kosztuje w Polsce 5 euro na miesiąc. Można jednak tego uniknąć, chociaż nie jest to wcale takie proste.

W tym celu należy udać się do ustawień iTunes - najprościej poprzez ikonkę zlokalizowaną w górnym lewym roku okna aplikacji. Tam klikamy w "Pokaż Apple ID", a następnie - w dziale "Subskrypcje" - w przycisk "Zarządzaj". W kolejnym oknie wybieramy subskrypcje dla Apple Music, a w jeszcze kolejnym oknie odznaczamy automatyczne przedłużanie. To wszystko.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Apple Music | iphone | iOS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje