Reklama

Sony Xperia Z2 i Z3 zaktualizowane do Androida 5.1 Lollipop

Japończycy niedawno zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu rozpoczną aktualizację wybranych swoich modeli do najnowszego systemu jakim jest Android 5.1 Lollipop naprawiający wiele błędów swojego poprzednika. Ten proces właśnie się rozpoczął

Xperia Z3 oraz Z2 - wszystkie modele z rodziny, zarówno smartfony jak i tablety - mogą zostać zaktualizowane do Androida 5.1 Lollipop, ale oczywiście zależnie od rynku. Pierwszeństwo dostała Japonia, ale z czasem również i u nas pojawi się odpowiednie wsparcie.

Co ciekawe, Japończycy już zapowiedzieli, że na najnowszy system mogą szykować się użytkownicy pozostałych urządzeń z serii Xperia Z, ale także posiadacze takich modeli jak Xperia M2 (Aqua), T2 Ultra czy też C3. Zmian nie ma wiele i wszystko opiera się na poprawkach - podobnie jak sam Android 5.1 Lollipop.

Reklama

Tym samym Sony z początku uważane za jednego z najgorszych producentów pod względem aktualizacji, teraz zaczyna się wyróżniać. Oczywiście - jak to w przypadku Androida - warto dodać, że lepiej późno niż wcale, ale myślicie, że taki trend wsparcia starszych urządzeń zostanie przez Japończyków utrzymany?

Łukasz Pająk


Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Xperia | Android Lollipop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje