Reklama

Odtwarzacz filmów dla Androida - najpopularniejsze playery

Wielkości ekranów w smartfonach pozwalają już nie tylko na komfortową pracę, ale również na oglądanie filmów czy ulubionych seriali gdziekolwiek jesteśmy. Niestety, producenci często o tym zapominają i fabrycznie wgrane odtwarzacze wideo nie radzą sobie z używanymi przez nas formatami. Przyjrzyjmy się zatem w ramach trójce świetnych odtwarzaczy wideo dostępnymi zupełnie za darmo.

MX Player

Reklama

Aplikacja-kombajn. Tak w skrócie można określić funkcje tego programu, który pokona wszystkie trudności jakie staną na naszej drodze w celu obejrzenia naszego wideo. Przyjrzyjmy się zatem bliżej jego możliwościom oraz przydatnym dodatkom ułatwiających korzystanie. 

Trzeba wspomnieć, że MX Player oferuje zarówno dekodowanie sprzętowe wideo, jak i korzystanie z wielu rdzeni procesora, co znacznie przyspiesza pracę. Aplikacja posiada również funkcje gestów - możemy szczypać, przybliżać czy nawet panoramować używając do tego odpowiednich kombinacji naszych palców. Taką samą manipulację gestami dostajemy przy napisach, możliwe jest ich przewijanie czy zmiana rozmiaru tekstu. MX Player odtwarza wszystkie najpopularniejsze kodeki wideo oraz obsługuje napisy w formatach: .srt, .sub., .txt, .vtt... I wielu, wielu innych. Ten program po prostu ciężko zaskoczyć.

MX Player pobierzecie za darmo ze Sklepu Play. Jeśli macie do nadrobienia zaległe sezony interesujących Was seriali, warto zerknąć na tę aplikacje.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android | darmowe aplikacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje