Reklama

Korzystasz z Google Tłumacza? Od teraz usługa będzie o wiele wygodniejsza

Google cały czas stara się dopieszczać swoje usługi aby korzystanie z nich było coraz wygodniejsze. Jednym z najpopularniejszych "dzieci" giganta z Mountain View jest Google Tłumacz, i to na niego padła tym razem kolej . Jak się dowiedzieliśmy, już niebawem na system Android zagości całkiem nowa jakość usługi. Google szykuje bowiem aktualizację która znacznie zwiększy wygodę użytkowania translatora.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji zyskamy możliwość korzystania z translatora bez wychodzenia z aplikacji. Będziemy musieli jedynie zaznaczyć tekst a następnie wybrać opcję tłumaczenia na konkretny język.

Reklama

Nowa funkcjonalność jest pokazana na podstawie aplikacji WhatsApp, ale Google zapewnia, że z tej funkcji będzie mogła skorzystać każda aplikacja. Deweloperzy więc zyskają spore pole do popisu.

Jak to jednak zwykle bywa, nie wszyscy będą mogli z wyżej wspomnianej opcji skorzystać. Jedynie użytkownikom posiadającym na swoich urządzeniach Androida w wersji 6.0 Marshmallow przyjdzie się cieszyć z nowej funkcjonalności.

Paweł Bilski

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje