Reklama

Dzięki tej aplikacji możesz pisać nawet dziesięciokrotnie szybciej

Czas w dzisiejszym świecie jest niezwykle cenny i staramy się robić wszystko tak, by jak najwięcej go zaoszczędzić. Producenci klawiatur na smartfony prześcigają się w rozmaitych funkcjonalnościach i elementach przyśpieszających wpisywanie tekstu. Jeśli jednak jesteście przywiązani do swojej systemowej klawiatury, a chcecie pisać w mgnieniu oka wystarczy, że zainstalujecie tę aplikację.

Klawiatury dostępne w Sklepie Play oferują mnóstwo możliwości. Zasada szybkiego pisania głównie opiera się na rozbudowanym słowniku i algorytmie przewidywania następnych słów. Jednak, by tego doznać potrzebne jest zapychanie pamięci wewnętrznej smartfona i dodatkowe obciążanie RAM. Z Texpand - Text Expander pójdzie to o wiele szybciej i tak, jak sobie zażyczycie.

Reklama

Dzięki tej aplikacji będziecie mogli stworzyć sobie skróty do najczęściej używanych przez siebie wyrazów, fraz bądź nawet aktualnej daty czy godziny. Całość kompatybilna jest niemalże z wszystkimi aplikacjami, a kiedy nie chcecie, by Texpand podpowiadał wam w którejś z nich wystarczy ją dodać do wyjątków. To świetny program dla tych, którzy często używają jakichś długich słów, nazwisk czy numerów.

Skróty można przypisać do np. dwóch literek czy przycisków fizycznych i zdecydować w jaki sposób mają się one pojawiać. Texpand - Text Expander jest aplikacją intuicyjną, a jej możliwości personalizacji na tyle duże, że z łatwością dobierzecie pasujące do waszych potrzeb ustawienia. W wersji darmowej można przypisać maksymalnie 10 skrótów. Decydując się na wersję płatną ilość ta staje się nielimitowana. 

Kamil Lewicki

Texpand - Text Expander w wersji darmowej pobierzecie tutaj, natomiast w wariancie płatnym (14, 19 zł) tutaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje