Reklama

Android 5.0 Lollipop w Polsce - aktualizacja LG G3

LG Electronics już dziś rozpoczyna udostępnianie aktualizacji do flagowego modelu LG G3. Polska jest pierwszym krajem na światowej mapie aktualizacji do Android 5.0, później nowy software dostaną inne kluczowe dla koncernu rynki. Firma LG jest pierwszym producentem, który wyposaży swoje flagowce w najnowszy system Android jeszcze w tym roku, kolejne modele zostaną zaktualizowane w niedalekiej przyszłości.

Najnowszy system operacyjny Android Lollipop wnosi wiele nowych rozwiązań, a także odświeża interfejs, dodając nowe animacje, przejścia oraz ikony. Przebudowany został także system powiadomień, w którym zmienił się layout i kolory, a dodatkowo od teraz dostępny będzie przy zablokowanym ekranie

Reklama

Nowością jest także zaimplementowana funkcja pozwalająca na odblokowanie znajdującego się w pobliżu telefonu przy pomocy sparowanych urządzeń Bluetooth jak na przykład LG G Watch R czy słuchawki z serii Infinim. Android 5.0 to również zoptymalizowana biblioteka Android Runtime (ART) mająca przyspieszyć działające na nim urządzenia.

Więcej szczegółów odnośnie aktualizacji innych urządzeń LG zostanie ogłoszonych wkrótce.

Nasz test smartfony LG G3

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android 5.0 | LG G3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje