Aktualizacja YouTube - dodano filtr dla filmów 4K

W najnowszej wersji aplikacji YouTube oznaczonej cyferkami 10.10 poprawiono kilka błędów wizualnych oraz dodano filtr wyszukiwania dla filmów w rozdzielczości 4K.


Aktualizacja poza wyżej wymienionymi symbolicznymi zmianami nie wnosi nic nowego. Pierwsza wzmianka o nowym filtrze pojawiła się przy dokładniejszym przypatrzeniu się wersji 10.8, która pojawiła się około 3 tygodnie temu. Nowy filtr może zostać włączony w panelu wyszukiwania filmów.

Reklama

Co zaskakujące, wersja 10.10 nie pozwala jeszcze na wyszukiwanie filmów wykonanych kamerami sferycznymi mimo że wsparcie dla selekcji takich filmów pojawiło się już na standardowej witrynie YouTube.

Jeśli chodzi o poprawki wizualne najważniejsza z nich tyczy się ekranu wrzucania filmu na serwis. Zmieniona została ikonka zakończenia edycji, poprawiono wymiary funkcji cięcia wideo nadając jej odrobinę więcej dokładności.

Trzeba przyznać, że zmiany w wersji 10.10 są naprawdę bardzo symboliczne. Mimo wszystko warto pochwalić YouTube za małe, ale częste aktualizacje, które stopniowo wprowadzają nowe funkcjonalności.

Filip Stachowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje