Reklama

Aktualizacja do Lollipopa - Motorola, LG, HTC na liście

Dla niektórych najnowsza wersja systemu w telefonie jest ważniejsza od parametrów technicznych. Niestety, nie zawsze producenci dokładają wszelkich starań, by jak najszybciej zaktualizować swoje smartfony i dostosować swoje nakładki. Czasami zdarza się , że niektóre modele są najzwyczajniej w świecie pomijane. Na szczęście szykuje się kolejny update – które telefony się na niego "załapią"?

Android Lollipop w wersji 5.1 już wkrótce wyląduje na kilku smartfonach. Poniżej kolejne, właśnie ogłoszone modele:

Reklama

- Moto G LTE. Posiadacze tej wersji Motoroli mogą czuć się szczęśliwi, zwłaszcza ci, którzy kupili telefon w sklepie i mają czystego Androida. To właśnie oni dostaną pierwsi aktualizację. Wszyscy, którzy "wiszą" pod operatorami powinni się jej spodziewać parę dni później. Jest szansa, że do końca miesiąca wszystkie modele Moto G będą posiadać już Lollipopa 5.1.

- Moto X. Wszyscy ci, którzy posiadają ten model w AT&T lub T-Mobile powinni dostać informację o updacie jeszcze w tym tygodniu.

- HTC One M9 Developer Edition. Aktualizacja powinna pojawić się jeszcze 4 lipca. Jeśli jeszcze jej nie dostaliście, sprawdźcie.

- LG G Style oraz LG Leon. Te dwa modele z T-Mobile powinny zostać zaktualizowane 3 lipca do Lollipopa 5.1.1.

- Huawei Ascend Mate 2. Aktualnie Android Lollipop 5.1 jest w wersji preview dla tego modelu, więc już wkrótce winien otrzymać on pełny update.

Czy Wasz smartfon załapał się na aktualizację?

Kamil Lewicki


Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje