Aktualizacja do Lollipopa - Motorola, LG, HTC na liście

Dla niektórych najnowsza wersja systemu w telefonie jest ważniejsza od parametrów technicznych. Niestety, nie zawsze producenci dokładają wszelkich starań, by jak najszybciej zaktualizować swoje smartfony i dostosować swoje nakładki. Czasami zdarza się , że niektóre modele są najzwyczajniej w świecie pomijane. Na szczęście szykuje się kolejny update – które telefony się na niego "załapią"?

Android Lollipop w wersji 5.1 już wkrótce wyląduje na kilku smartfonach. Poniżej kolejne, właśnie ogłoszone modele:

Reklama

- Moto G LTE. Posiadacze tej wersji Motoroli mogą czuć się szczęśliwi, zwłaszcza ci, którzy kupili telefon w sklepie i mają czystego Androida. To właśnie oni dostaną pierwsi aktualizację. Wszyscy, którzy "wiszą" pod operatorami powinni się jej spodziewać parę dni później. Jest szansa, że do końca miesiąca wszystkie modele Moto G będą posiadać już Lollipopa 5.1.

- Moto X. Wszyscy ci, którzy posiadają ten model w AT&T lub T-Mobile powinni dostać informację o updacie jeszcze w tym tygodniu.

- HTC One M9 Developer Edition. Aktualizacja powinna pojawić się jeszcze 4 lipca. Jeśli jeszcze jej nie dostaliście, sprawdźcie.

- LG G Style oraz LG Leon. Te dwa modele z T-Mobile powinny zostać zaktualizowane 3 lipca do Lollipopa 5.1.1.

- Huawei Ascend Mate 2. Aktualnie Android Lollipop 5.1 jest w wersji preview dla tego modelu, więc już wkrótce winien otrzymać on pełny update.

Czy Wasz smartfon załapał się na aktualizację?

Kamil Lewicki


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje