Wyciekły zdjęcia i pierwsze informacje o Moto X

Moto X to najnowszy smartfon od Motoroli, która chce w wielkim stylu powrócić na rynek urządzeń przenośnych. Za sprawą serwisu Android Police do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia przedstawiające gadżet w akcji. Pojawiły się również szczątkowe informacje na temat jego możliwości. Jedno jest pewne - rewolucji pod względem wyglądu nie będzie.


Reklama

Moto X jest bowiem łudząco podobne do Nexus 4 - zarówno pod względem kształtu, jak i ogólnej wielkości. Fakt ten nie dziwi, bowiem Motorola ponad rok temu została wykupiona przez Google. Na zdjęciu, które wyciekło do sieci, możemy zaobserwować pewną przezroczystość pod przyciskami funkcyjnymi - nie wiadomo, czy jest to modyfikacja wprowadzona przez Motorolę, czy może zapowiedź Androida w wersji 4.3. 


Według doniesień, telefon będzie nieprzerwanie nasłuchiwał komend głosowych, które będziemy mu wydawać. Nie wiadomo, czy funkcję tę można w jakikolwiek sposób wyłączyć. W przypadku negatywnej odpowiedzi może się okazać, że Moto X będzie idealnym telefonem do szpiegowania. Tym bardziej, że aparat fotograficzny można włączyć za pomocą gestu - dwukrotnie przekręcając nadgarstek. Przytrzymanie kciuka na ekranie dotykowym spowoduje natomiast, że zostanie wykonana seria zdjęć, z których wybierzemy to najlepsze.

Niestety nie wiadomo nic na temat szczegółowej specyfikacji technicznej. Według niepotwierdzonych informacji Moto X pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz białej, już w sierpniu - choć jakoś trudno mi uwierzyć w tę datę.

Dowiedz się więcej na temat: Motorola | Motorola Moto X | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje