Reklama

Ulotka, która ujawnia zastosowanie dwóch aparatów w HTC One (2014)

Teorii na ten temat dwóch aparatów było wiele. Teraz ich zastosowanie ujawniono niemalże oficjalnie.

GSMArena dotarła do ulotki z ofertą sieci Telstra, czyli największego operatora w Australii. Wyszczególniono na niej wszystkie najważniejsze funkcje niezapowiedzianego jeszcze nowego telefonu HTC One. Szczególnie interesujące są dwa akapity. Pierwszy dotyczy Duo Camery, czyli podwójnego aparatu. Napis na ulotce głosi: "Rób ostre fotografie nawet w słabym oświetleniu i profesjonalnie edytuj wspomnienia po zrobieniu zdjęcia. Wybierz obszar do wyostrzenia, uwydatnij to, co kochasz, rozmyj tło i dodaj trójwymiarowe efekty".

Reklama

Czyli wiemy na pewno, że HTC One (2014) pozwoli na ustawienie punktu ostrości z jednoczesnym rozmyciem tła już po zrobieniu zdjęcia. Nie powinno to zresztą nikogo dziwić, bo jest to zapoczątkowany przez Nokię i podłapany ostatnio przez niemalże całą konkurencję (Galaxy S5, Xperia Z2 i LG G Pro 2) standard. W smartfonie Tajwańczyków ma to jednak działać na nieco innej zasadzie; dzięki dwóm obiektywom będzie on dosłownie "widział" głębię. Nie jest do końca jasne, czym są "trójwymiarowe efekty". Być może nowy One będzie po prostu nagrywał filmy i robił zdjęcia w 3D.
 
Kolejny akapit na ulotce dotyczy funkcji Easy Access. Ten "łatwy dostęp" ma umożliwić wybudzenie urządzenia poprzez dwukrotne stuknięcie w ekran. Uwielbiam tę funkcję w LG G2 i nie będę narzekał, że to "bezczelne kopiowanie rozwiązań, które wcześniej pojawiły się gdzie indziej". Cieszę się, że rośnie liczba urządzeń z tym świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem i że konsumenci będą mieli większy wybór.
 
Przypominam, że oficjalna prezentacja tegorocznego One'a nastąpi 25 marca. Przy takiej liczbie przecieków jest to już jednak tylko formalność. 

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: HTC | HTC One

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje