Trzecia generacja Moto G już wkrótce. Będzie wodoodporna?

Motorola Moto G to udany smartfon, który już wkrótce doczeka się trzeciej generacji. W internecie pojawiły się informacje, czego możemy się po nim spodziewać.

Premiera trzeciej generacji Moto G będzie miała miejsce najprawdopodobniej już 28 lipca. Do internetu wyciekły informacje dotyczące specyfikacji nowego smartfona.

Największą niespodzianką jest zastosowanie w urządzeniu wodoszczelnej obudowy. Telefon otrzymał certyfikat IPX7, co oznacza, że nowa Moto G powinna wytrzymać 30-minutowe zanurzenie w wodzie o metrowej głębokości.

Na pokładzie znajdziemy czterordzeniowy procesor (zapewne Snapdragon 410), 2 GB pamięci RAM i 8 GB przestrzeni na dane. Smartfon będzie miał także 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli i zarządzającego całością Androida 5.1 Lollipop.

Patrząc na powyższą specyfikację nie sposób ulec wrażeniu, że zmiany w porównaniu z poprzednikiem są niewielkie. Wabikiem na klientów może być jednak wspomniana wodoszczelność, to przecież na rynku jest tak niewiele przystępnych cenowo smartfonów z taką cechą.

O tym, jaka będzie trzecia generacja Moto G przekonamy się już niebawem.

Dowiedz się więcej na temat: Motorola | Motorola Moto G | Snapdragon 410 | Android 5.1

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje