Reklama

Tak może wyglądać Samsung Galaxy Note 5

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat smartfona Samsung Galaxy Note 5. Tym razem poznaliśmy jego wygląd, a przynajmniej tak twierdzą dobrze poinformowane źródła.

Smartfonowy notatnik z rysikiem - Samsung Galaxy Note 5 - zadebiutuje na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie. Nic dziwnego, że już teraz dociera do nas coraz więcej informacji na jego temat. Tym razem jednak chińskie źródła ujawniają wygląd smartfona - na razie na podstawie... tekturowej atrapy.

Reklama

Cóż, urządzenie na zdjęciu wygląda jak Note. Nawet jeśli nie jest to tegoroczny model, to na pewno bardzo go przypomina. Można bowiem założyć, że Samsung nie wprowadzi znaczących zmian w wyglądzie przedniego panelu. Ten raczej na pewno będzie utrzymany w stylistyce serii, a zmienić mogą się jedynie krawędzie i tylna część. Podejrzewam, że będą one zaprojektowane na wzór tych z Galaxy S6.

Z wcześniejszych przecieków wiemy, że smartfon może być wyposażony w 6-calowy ekran Quad HD lub nawet 4K (!), 4 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych i układ Exynos ze wspomnianego S6.

Mówi się, że Samsung zrezygnował z zakrzywionego wariantu Note’a 5, który zastąpi podwójnie zakrzywiony i niemalże 6-calowy Galaxy S6 Edge Plus.

Informacji jest dużo, a my wciąż nic nie wiemy na pewno. Na szczęście wszystko wyjaśni się tuż po wakacjach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy Note 5 | smartfon Samsunga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje