Reklama

Tak może wyglądać LG G5

Do sieci trafiły ryciny przedstawiające smartfona LG G5 – nowość, która powinna pojawić się na targach Mobile World Congress 2016. Czego możemy się z nich dowiedzieć?

Wiemy prawie na pewno, że obudowa G5 będzie metalowa, a powyższe schematy wydają się to potwierdzać. To jednak nie wszystko. Wynika z nich, że południowokoreański producent przeniesie przyciski regulacji głośności z tylnej części obudowy na lewą krawędź. Na swoim dawnym miejscu pozostanie jedynie power, w którym zostanie zamknięty czytnik linii papilarnych. Powyżej mamy oczywiście obiektyw aparatu fotograficznego.

Reklama

Całość będzie smuklejsza i odrobinę mniejsza od G4. Oznacza to, że wyświetlacz w jeszcze większym stopniu wypełni przedni panel. A skoro o nim mowa, to przekątna raczej na pewno będzie miała 5,5 cala długości, przy rozdzielczości Quad HD. Ciekawe, że rysunek raczej wyklucza istnienie drugiego mniejszego wyświetlacza na wzór modelu V10.

We wnętrzu G5 znajdziemy układ Snapdragon 820, co najmniej 3 GB pamięci RAM oraz port USB typu C.

Z ostatnich doniesień wynika, że LG zaprezentuje model G5 w przeddzień targów MWC 2016, czyli 21 lutego. Tego samego dnia Samsung pokaże smartfony serii S7.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: LG G5 | smartfon LG | MWC 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje