Reklama

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note II

Do sieci trafiło zdjęcie urządzenia, które może być Galaxy Notem II. Przemawia za tym podobieństwo do modelu Galaxy S III.

Przecieki i przedpremierowe zdjęcia mają to do siebie, że nie są zbyt dokładne. Niestety, nie inaczej jest tym razem. Niemniej jednak trzeba przyznać, że słuchawka rzeczywiście jest podobna do S III. W oczy rzucają się przede wszystkim czujniki nad wyświetlaczem, srebrna ramka, wąski przycisk fizyczny Home oraz zaokrąglone rogi całej konstrukcji. Wrażenie to potęguje biały kolor obudowy, określany jako Ceramic White. Jednocześnie nie potwierdzają się dość odważne pogłoski o zastosowaniu elastycznego wyświetlacza.

Reklama

Z opublikowanych zdjęć wynika również, że dioda LED została zepchnięta na dół aparatu, a jej miejsce zajął drugi głośnik. Może to oznaczać, że w modelu będziemy mieli do czynienia z dźwiękiem stereo. Niewykluczone jednak, że jest to tylko atrapa. W dolnym lewym rogu widzimy charakterystyczny zarys rysika. Obecność tego drugiego potwierdzają migawki z materiału promocyjnego, opublikowanego przez producenta. Znajdziecie go poniżej.

Krzysztof Sylwerski

http://komorkomania.pl

Dowiedz się więcej na temat: samsung | Galaxy S III | Smartfon | Android | Samsung Galaxy Note II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje