Reklama

Sprzedano już trzy miliony Samsunga Galaxy Note II

​W połowie sierpnia Samsung pochwalił się, że Galaxy Note trafił do ponad 10 milionów właścicieli na całym świecie. Jakiś czas później z kolei, z ust szefa Samsung Mobile padły słowa, że koncern oczekuje sprzedaży Samsunga Galaxy Note 2, czyli następcy wspomnianego modelu, na poziomie 20 mln sztuk. I wszystko jest na dobrej drodze, by sukces ten osiągnąć. Firma poinformowała, że sprzedała trzy miliony egzemplarzy Galaxy Note 2 w ciągu jednego miesiąca.


Reklama

Tabletofon drugiej generacji sprzedaje się dwa razy lepiej niż jego poprzednik (milion w ciągu pierwszego miesiąca obecności na rynku) oraz w ramach ciekawostki znacznie gorzej od najszybciej sprzedającego się smartfona koreańskiej firmy - Galaxy S III, który w ciągu 100 dni znalazł 30 milionów nabywców na całym świecie.

Co odpowiada za tak znaczny sukces Samsunga Galaxy Note 2? Jego wyjątkowość - i wcale nie mam tu na myśli parametrów technicznych, które oczywiście stoją na wysokim poziomie. Bardziej chodzi o rysik S Pen i rozbudowane możliwości, które oferuje: możliwość pracy na kilku oknach jednocześnie, podgląd folderu bez jego otwierania, odręczne notatki, itp.

Samsung Galaxy Note 2 posiada 5,5-calowy ekran Super AMOLED HD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, 2 GB RAM, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę, Androida Jelly Bean oraz akumulator o pojemności 3100 mAh.

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android | Samsung Galaxy Note 2 | Android Ice Cream Sandwich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje