Reklama

Sprzedają podróbki Samsunga Galaxy S III

W internecie można kupić podróbki smartfona Galaxy S III, które pozornie niczym nie różnią się od oryginałów. Tego typu urządzenia są sprzedawane przez sklepy Android-sale oraz Chinaecarts. Czym charakteryzują się te chińskie kopie Galaxy S III?

Galaxy S III to jeden z najpopularniejszych telefonów na świecie - nic dziwnego, że Chińczycy postanowili przygotować jego podróbki. Teoretycznie nie powinno to interesować nikogo w Polsce, ale pamiętajmy, że te lewe urządzenia mogą trafić do obiegu także w naszym kraju, a ponieważ są one na pierwszy rzut oka (a na pewno już w internecie) bardzo do siebie podobne - łatwo o pomyłkę. Co więcej, nawet pudełka, w których są sprzedawane, to praktycznie kopia jeden do jednego.

Reklama

Serwis Micgadget wspomniał o dwóch lewych modelach. Pierwszy, sprzedawany przez Android-sale, ma 4,7-calowy ekran WVGA, procesor 1GHz, 512MB pamięci RAM, 4GB pamięci i Androida 2.3. Kosztuje 209 dolarów (657 zł). Wersja oferowana przez Chinaecarts prezentuje się lepiej - ma 4,8-calowy ekran 1280 na 720 pikseli, 8-megapikselową kamerę, procesor 1,2 GHz, 1GB RAM i Androida 4.0. Nie zabrakło nawet slotu na drugą kartę SIM! A za całość przyjdzie zapłacić 857 zł.

Łatwo nabrać się i kupić podróbkę, płacąc, jak za oryginał.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje