Reklama

Smartfony HTC niebawem otrzymają Androida Jelly Bean

Premiera Androida w wersji 4.1 już za nami, emocje trochę opadły, czas więc przejść do konkretów. Jelly Bean przyniósł kilka ciekawych nowinek, które wielu z użytkowników chciałoby ujrzeć na swoich urządzeniach.

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy smartfonów z serii One. HTC w oświadczeniu dla portalu Android Central potwierdziło, że cała nowa seria telefonów tajwańskiego producenta zostanie zaktualizowana do Jelly Bean. Dodatkowo przedstawiciel HTC podkreślił, że muszą oni przebadać oprogramowanie, jednak chcą, by jak największa liczba modeli otrzymała nowego Androida.

Reklama

Samsung z kolei wydał oświadczenie bardziej stonowane, a może nawet enigmatyczne. Wynika z niego jedynie, że użytkownicy powinni czekać na szczegółowy terminarz aktualizacji.

Miejmy nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać na aktualizacje smartfonów . Martwi mnie tylko fakt, że zdecydowana większość urządzeń dostępnych na rynku nie otrzymała jeszcze aktualizacji do Ice Cream Sandwich (urządzenia producentów takich jak LG czy Motorola, którzy szczególnie ociągają się z pracami), nie mówiąc już o Jelly Bean.

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Android | Android Jelly Bean | HTC | Google | Smartfon | aktualizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje