Składany smartfon Samsunga zadebiutuje w styczniu. Znamy specyfikację

Phone Arena donosi, że na styczniowych targach CES 2016 firma Samsung zaprezentuje „składanego” smartfona. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Pomysł nie jest nowy. Od paru lat producenci chwalą się giętkimi ekranami. Problem polega jednak na zamknięciu takiego panelu obudowie i połączeniu z resztą niezbędnych podzespołów. Wiele wskazuje na to, że Samsungowi w końcu udała się ta sztuka i na styczniowe targi CES 2016 przywiezie urządzenie gotowe na rynkowy debiut.

Reklama

Oczywiście nie mówimy tutaj o smartfonach pokroju LG G Flexa czy całej serii Edge Samsunga. Chodzi o prawdziwie giętki telefon, który będzie można złożyć jak książkę. Zresztą właśnie o takiej formie mówimy w kontekście nadchodzącej premiery.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że składany smartfon będzie wyposażony  - w zależności od wersji - w układ Snapdragon 620 lub 820. Specyfikację uzupełnią 3 GB pamięci RAM, slot na karty microSD oraz niewymienialna bateria.

Nieco więcej na temat tego pomysłu dowiecie się z poniższego materiały wideo, na którym Samsung prezentuje koncepcyjne wersje swoich składanych urządzeń.

Dowiedz się więcej na temat: smartfon Samsunga | giętkie smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje