Reklama

Samsung wprowadza do sprzedaży smartfony Galaxy Fame i Young

Galaxy Young i Galaxy Fame to najnowsze smartfony Samsunga wyposażone w Game Hub Lite z łatwym dostępem do najlepszych w tej klasie sprzętu gier. Czym się charakteryzują?

Galaxy Young to poręczny i przystępny cenowo model dla młodych, śledzących najnowsze trendy użytkowników mobilnych rozwiązań. Smartfon ten dostępny będzie w kolorach białym, granatowym, czerwonym i metaliczno-srebrnym. Galaxy Fame łączy atrakcyjne parametry z pakietem niezbędnych funkcji i usług zamkniętych w stylowej obudowie. Ten telefon dostępny będzie kolorach perłowej bieli i metalicznym błękicie.

Reklama

Zarówno Galaxy Young jak i Galaxy Fame korzystają z systemu Android 4.1 (Jelly Bean). Dzięki procesorowi 1 GHz nowe telefony zapewniają efektywne, wielozadaniowe działanie, szybkie ładowanie stron internetowych i płynną obsługę menu. Użytkownicy mając do dyspozycji 4 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 1300 mAh, co umożliwia dłuższe rozmowy i korzystanie z funkcji multimedialnych. Łączność w standardzie Wi-Fi Direct sprzyja łatwej wymianie danych z bliskimi urządzeniami.

W celu pełnego wykorzystania możliwości tych smartfonów, Galaxy Young i Galaxy Fame są standardowo wyposażone w Samsung Game Hub Lite z łatwym dostępem do w pełni zoptymalizowanych, najlepszych w tej klasie sprzętu gier. Jednocześnie firmowy program do zarządzania danymi w Chmurze - S Cloud, umożliwia bezpieczną i prostą synchronizację, tworzenie kopii zapasowych oraz liczne opcje przechowywania danych takich jak kontakty, zakładki i sms-y.

Dzięki intuicyjnemu systemowi Motion UI nowe urządzenia reagują też na ruch użytkownika. Wystarczy odpowiednio poruszyć smartfonem w celu odświeżenia i aktualizacji widżetów oraz innych danych, a gdy w danej chwili nie ma możliwości odebrania połączenia, obrócenie urządzenia automatycznie wyciszy dzwonek.

W zależności od docelowego rynku sprzedaży, modele Galaxy Young i Galaxy Fame będą dostępne także w wersjach Dual SIM, dzięki czemu można wygodnie korzystać z dwóch numerów zarówno przy telefonowaniu, wysyłaniu wiadomości tekstowych oraz korzystaniu z internetu. Funkcja Always On nie pozwoli przegapić żadnego połączenia, przekazując je na drugą kartę SIM, a Hybrid Dual SIM umożliwi korzystanie z transmisji danych w systemie 3G na jednej karcie SIM, przy jednoczesnym prowadzeniu rozmowy na drugiej karcie.

Samsung Galaxy Young

Mający zwartą, zaokrągloną obudowę model Galaxy Young zaprojektowano z myślą o ergonomii - jego proste, oszczędne linie zapewniają komfort obsługi. Stylistykę uzupełnia w pełni dotykowy ekran o przekątnej 3,27 cala i rozdzielczości HVGA. Oprogramowanie Dropbox umożliwia dostęp do ulubionych plików niezależnie od miejsca. Dzięki niemu można edytować fotografie i filmy, swobodnie dzieląc się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Samsung Galaxy Fame

Samsung Galaxy Fame ma aparat o rozdzielczości 5 MPix. Dzięki łączności w standardzie Bluetooth 4.0 pozwala na szybką transmisję danych do innych urządzeń z funkcją Bluetooth. Natomiast moduł NFC umożliwia wykorzystanie technologii S Beam w celu wygodnej wymiany informacji z innymi smartfonami Samsung, przez zetknięcie dwóch urządzeń.

Dane techniczne Samsung Galaxy Fame

Sieć  HSPA 7.2/5.76   900/2100 EDGE/GPRS    850/900/1800/1900
Procesor  1 GHz
Wyświetlacz  3.5” HVGA TFT
System operacyjny Android 4.1 (Jelly Bean)
Aparat fotograficzny Główny (tylny): 5 MPix auto focus z lampą błyskową LED Dodatkowa kamera (z przodu): VGA
GPS Odbiornik GPS Glonass
Łączność Bluetooth® v 4.0 USB 2.0 Wi-Fi 802.11 b/g/n NFC (opcja)
Czujnik Akcelerometr, kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy
Pamięć 4GB + 512MB (RAM) microSD (do 64GB)
Wymiary 113.2 x 61.6 x 11.6 mm, 120.6 g
Bateria Standardowa bateria, Li-ion 1,300mAh

Dane techniczne Samsung Galaxy Young

Sieć  HSPA 7.2/5.76  900/2100 EDGE/GPRS    850/900/1800/1900
Procesor  1 GHz
Wyświetlacz  3.27” HVGA TFT
System operacyjny Android 4.1 (Jelly Bean)
Aparat fotograficzny Główny (tylny): 3 MPix
GPS  Odbiornik GPS
Łączność Bluetooth v 3.0 USB 2.0 Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct
Czujnik Akcelerometr, kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy
Pamięć 4GB + 768MB (RAM) microSD (do 64GB)
Wymiary 58.6 x 109.4 x 12.5 mm, 112 g
Bateria Standardowa bateria, Li-ion 1,300mAh
INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy Young | Samsung Galaxy Fame | Android | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje