Reklama

Samsung Galaxy S7 klonem poprzednika - wyciekły rendery

​Premiera Samsunga Galaxy S7 zbliża się wielkimi krokami. Jeden z koreańskich producentów etui na smartfony - firma ITSkins - ujawniła rendery Galaxy S7.

Zgodnie z tym, co mogliśmy się spodziewać - Samsung Galaxy S7 nie będzie różnił się od poprzednika. Koreańczycy nie zdecydowali się na żadne eksperymenty z designem i materiałami, więc postanowili postawić na to, co sprawdzone.

Najbardziej rzucającym się w oczy elementem odróżniającym S7 od S6 będzie przycisk Home - w nowym smartfonie bardziej kanciasty. W obudowie znajdziemy także tylko jedną szufladkę na karty SIM/micro SD, więc albo tacka będzie podwójna, albo Samsung powieli ścieżkę Apple i zrezygnuje z opcji montażu karty pamięci.

Serwis ITSkins ujawnił także wymiary smartfonów. Galaxy S7 będzie mierzył 143,37 na 70,8 na 6,94 mm, czyli będzie o włos smuklejszy od poprzednika. Potwierdzenie tych wymiarów oznaczałoby, że kolejny flagowiec Koreańczyków będzie wyposażony w 5,1-calowy ekran.

Bardziej interesujące są wymiary Galaxy S7 Plus - 163,32 na 82,01 na 7,82 mm. Jeżeli one się potwierdzą oznaczałoby to, że większy członek rodziny S7 będzie miał 6-calowy ekran.

Wszystko powinno być jasne już 21 lutego 2016 r., przed rozpoczęciem się targów MWC w Barcelonie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje