Reklama

Samsung Corby II - jak kameleon

Na polski rynek trafia niedrogi telefon Samsunga - Corby II. Corby II jest telefonem zmiennym jak kameleon, dzięki kolorowym obudowom łatwo dopasowującym się do stylu i humoru właściciela.

Zgodnie z duchem poprzednika, nowy model wyposażono w charakterystyczne wymienne tyły obudowy, w trzech kolorach: żółtym, różowym i białym. Zmieniając zaledwie jeden element, użytkownik może stworzyć nową, własną wersję kolorystyczną, dopasowaną do swojego stylu życia i osobowości.

Reklama

Dzięki aplikacji Social Hub, telefon umożliwia łatwe zarządzanie kontaktami, wiadomościami z różnych źródeł oraz wpisami do kalendarza. Przewijane i łatwe w obsłudze menu czyni korzystanie z Corby II wygodnym i przyjemnym. Miłośnikom komunikatorów z pewnością spodoba się komunikator internetowy - aplikacja, pozwalająca na czatowanie poprzez różne serwisy, takie jak Facebook, Yahoo Messenger i Gtalk.

Młodych wielbicieli technologicznych nowinek ucieszy dotykowy interfejs TouchWiz, który ułatwia nawigację oraz stwarza możliwość przechodzenia pomiędzy wieloma widokami ekranu. Co więcej, pozwala użytkownikom na czytanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe bez konieczności zamykania bieżących zadań.

Komunikację usprawnia funkcja QuickType T9, która umożliwia do trzech razy szybsze wpisywanie wyrazów niż w standardowy sposób, a obsługa 95 języków zmniejsza ryzyko pojawienia się błędów we wprowadzanych danych.

Kolorowy gadżet został wyposażony również w aparat 2.0 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu, która pozwoli użytkownikowi telefonu uwiecznić każdą radosną chwilę. Amatorom muzycznych wrażeń z pewnością przypadnie do gustu odtwarzacz audio oraz gniazdo mini jack 3.5 mm.

Samsung Corby II jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 419 zł.

Samsung Corby II - specyfikacja techniczna

Wyświetlacz

3,14-calowy TFT-LCD 240x320 dotykowy pojemnościowy

Aparat

2.0 MPix, Matryca FF

Tryby pracy: panorama, nocny, detekcja uśmiechu

Wideo

MPEG4/ H264/ H263

Odtwarzanie : QVGA@15fps

Nagrywanie : QVGA@15fps

Audio

MP3, AAC, AAC+, eACC+, WMA, WAV

Gniazdo mini jack 3,5 mm, Radio Stereo FM z RDS, dyktafon

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon | Stylu | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje