Reklama

Samsung C3050 - telefon zupełnie normalny

Samsung wprowadził na rynek telefon komórkowy C3050, który... służy przede wszystkim do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, a nie do robienia zdjęć, surfowania po internecie czy grania. Nie zabrakło także ciekawej funkcji Bluetooth Chat.

Samsung C3050 ma rozsuwaną obudowę, która za jednym pociągnięciem pozwala na dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji. Urządzenie waży 86g, a multimedialne funkcje telefonu zostały stworzone z myślą o Kowalskim, który w codziennym użytkowaniu nie korzysta z wysokich rozdzielczości i zaawansowanych technologii.

Reklama

Aparat fotograficzny VGA, odtwarzacz MP3, radio FM - to podstawowe funkcje C3050. Ciekawe brzmi natomiast funkcja Bluetooth Chat, która umożliwia szybkie i darmowe porozumiewanie się ze znajomymi - wszystko za sprawą komunikatora, który umożliwia wymianę informacji przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth.

W C3050 nie zabrakło funkcji Mobile Tracker i wiadomości alarmowych, dostępnych jedynie w telefonach Samsung. Dzięki Mobile Tracker łatwiejsze staje się zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu, natomiast funkcja wiadomości alarmowych to dodatkowa ochrona użytkownika - dzięki niej, w sytuacjach awaryjnych, telefon wysyła wiadomość SMS do wcześniej określonego odbiorcy.

Telefon C3050 dostępny jest w sprzedaży w SUGEROWANEJ przez producenta cenie: 369 zł

Specyfikacja C3050

- waga 86g,

- wymiary 97x47,3x14,9 mm,

- czas rozmów/czuwania 7/340h,

- wyświetlacz: 2 cale, rozdzielczość 128x160, liczba kolorów 65 536 TFT,

- aparat fotograficzny VGA z nagrywaniem wideo,

- WAP 2.0, Java, MMS,

- transmisja danych GPRS, EDGE, Bluetooth, USB,

- pliki audio: MP3, AAC, AAC+, MIDI,

- pliki graficzne: jpeg, agif, wbmp, png,

- całkowita pamięć 22 MB + czytnik kart microSD,

- tryb offline, czat Bluetooth,

- Radio FM z RDS.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bluetooth | telefon | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje