Pierwsze zdjęcia budżetowego iPhone'a już są

​Mimo że jeszcze kilka miesięcy temu mało kto by przypuszczał, że Apple zdecyduje się na wypuszczenie do sprzedaży budżetowego iPhone'a, teraz ta opcja wydaje się bardzo realna. Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia i film ukazujące nowego smartfona z Cupertino.


Reklama

Niestety, film został błyskawicznie zablokowany, zatem osoby, które nie obejrzały go tuż po wycieku, mogą mieć teraz z tym problem. Zarówno usunięty film, jak i żyjące w internecie zdjęcia, prezentują plastikową obudowę i ekran złożone razem. Urządzenie na nich zaprezentowane jest zgodne z planami, które rzekomo jakiś czas temu wyciekły do sieci.

W oczy rzuca się czarny ekran (nie wiadomo czy Apple zdecyduje się na pomniejszenie go, czy zostanie przy 4-calowej matrycy), który będzie identyczny dla wszystkich modeli "budżetowego" iPhone'a. Tylne panele obudowy będą dostępne w wielu kolorach - nie tylko białym i czarnym.

Obudowa "tańszego" iPhone'a będzie wykonana z poliwęglanu, przez co będzie sprawiać lepsze wrażenie, niż konkurencja pod postacią serii Samsung Galaxy S.

Póki co nie wiadomo, czy zdjęcia, które wyciekły do internetu faktycznie pokazują "budżetowego" iPhone'a, czy tylko sprytna manipulacja Apple.

Dowiedz się więcej na temat: iphone | Smartfon | iOS | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje