Reklama

Operatorzy atrakcyjniejsi na wakacje

Polscy operatorzy komórkowi ostatnio coraz częściej modyfikują swoje oferty, by były one jeszcze bardziej atrakcyjniejsze dla klientów. Era, Orange GO i Simplus wprowadziły już nowe taryfy. Kolejne zmiany planuje sieć Orange.

Jak pisze "Gazeta Prawna", sieć Orange planuje zmienić ceny w usłudze Twój Mix. W nowej ofercie cena połączeń spadnie do 60 gr za minutę, z kolei rozmowy do sieci Play podrożały do 75 gr za minutę. Osoby decydujące się płacić miesięcznie od 30 zł wzwyż od 18.00 do 8.00 w dni powszednie oraz przez cały weekend otrzymają do dyspozycji dodatkowe minuty do wykorzystania na rozmowy w sieci Orange. Dodatkowo przygotowany zostanie SMS-owy pakiet (500 SMS-ów po 1 groszu).

Reklama

To nie pierwsza zmiana w pomarańczowej sieci. Przypomnijmy, że sieć Orange kilka dni temu zmieniła swoją ofertę Orange GO. Z kolei sieć Plus wprowadziła nowe taryfy w Simplusie oraz wprowadziła do oferty mixPlus nowy pakiet bezpłatnych minut (60 minut za 5 zł do wykorzystania codziennie od 10 do 16 oraz w weekendy i święta na połączenia w ramach sieci Plus i telefony stacjonarne). Sieć Era wprowadziła Taryfę Zero z 49 groszami za minutę.

Media2

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Era | Orange | wakacje | operatorzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje