NuAns Neo z Windowsem 10 trafi także do Europy

​NuAns Neo to jeden z najbardziej niezwykłych smartfonów świata. Początkowo wydawało się, że będzie sprzedawany tylko w Japonii, jednak wiele wskazuje, że trafi także do Europy.

NuAns Neo to przyciągający uwagę smartfon z Windowsem 10 charakteryzujący się nie tylko dobrą specyfikacją techniczną, ale i ciekawymi elementami wykończeniowymi. Smartfon składa się bowiem z części podstawowej i dwóch różnych nakładek na tył, które zmieniają wygląd urządzenia. Mają one różne kolory i są wykonane z odmiennych materiałów, dzięki czemu każdy będzie mógł nadać smartfonowi unikatowego charakteru.

Smartfon ma 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Jego serce stanowi procesor Qualcomm Snapdragon 617 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na pokładzie znajdziemy także baterię o pojemności 3350 mAh, 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselową kamerkę do wideorozmów. Całością zarządza Windows 10 ze wsparciem technologii Continuum.

Serwis Windows Central donosi, że NuAns Neo będzie sprzedawany nie tylko w Japonii, ale i na rynku europejskim. Na rynku azjatyckim cena NuAns Neo to 380 dol., więc w naszym kraju nie kosztowałby więcej niż 2000 zł. Data premiery pozostaje nieznana.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje