Reklama

Nowe zdjęcia i informacje dot. Motoroli X Phone

Motorola X Phone to jeden z najbardziej obiecujących smartfonów tego roku. Jego parametry techniczne mają zadowolić nawet najbardziej wymagających, jednak nie ma co ukrywać, że wiele zależało będzie również od wyglądu urządzenia.

Serwis PhoneArena ocenił, że telefon ma około 4,7-calowy ekran, co pokrywa się z wcześniejszymi zapewnieniami Motoroli, że nie planuje tworzenia gigantycznych smartfonów na wzór Samsunga. Siłą X Phone’a miały być natomiast wytrzymałe materiały. O ile z przodu być może użyto szafiru, tak tylna powierzchnia to już znany poliwęglan - lekki, ale nie tak efektowny jak aluminium czy Kevlar.

Reklama

Nieoficjalne źródła donoszą również, że uwieczniony na zdjęciach prototyp wykorzystuje ekran o rozdzielczości 720p, natomiast finalna wersja będzie wyposażona w matrycę Full HD. Pod maską znaleźć mamy również 32 GB wbudowanej pamięci, a także 2 GB pamięci RAM.

Siłą serii X Phone miała być możliwość dostosowywania różnych parametrów urządzenia jeszcze przed jego zakupem. Choć na ten temat nie przybyło żadnych nowych informacji, wiadomo już, że X Phone ma być dostępny w aż 20 opcjach kolorystycznych. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami - nie zawiodą się także fani systemu pozbawionego dodatkowych nakładek.

Motorola zadba także o unikalne funkcje w oprogramowaniu - na przykład dodatkowe narzędzia umożliwiające zarządzanie energią.

Obecnie mówi się, że Motorola X Phone zadebiutuje na początku lipca. Poza mocnym sprzętem i oprogramowaniem niezwykle istotna będzie również cena smartfona, która niestety może być wysoka.

Adrian Nowak

Komórkomania.pl


Komórkomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Motorola X Phone | Android | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje