Reklama

Nowe informacje o nadchodzącym smartfonie Amazon

Powoli na światło dzienne wypływa coraz więcej informacji na temat smartfona produkowanego przez Amazon. Najpierw pojawiło się pierwsze zdjęcie urządzenia, choć jego autentyczność nie została póki co potwierdzona. Później poinformowano o efekcie 3D, który można obserwować bez okularów dzięki czterem zintegrowanym kamerom. Teraz zaś pojawiły się nowe przecieki dotyczące obsługi gestów.

Serwis BGR, powołując się na anonimowe źródła poinformował, że 4,7 calowy smartfon będzie obsługiwał aplikacje, które będzie można uruchomić poprzez poruszanie urządzeniem. Przykładowo czytając e-booka z poziomu aplikacji Amazon's Kindle, możliwe będzie przejście do zakładki oferującej dodatkowe informacje o książce po przechyleniu aparatu. Przechylenie telefonu w górę i w dół umożliwi przechodzenie do kolejnych zakładek, a także zmiany stron w przypadku przeglądania stron internetowych z poziomu przeglądarki. 

Reklama

Okazuje się, że duża liczba dedykowanych aplikacji nie będzie wyposażona w tradycyjne przyciski służące do obsługi menu. Jako przykład takiego rozwiązania podano m.in. aplikację Yelp oraz IMDB. Wspomniano również o aplikacji, która przerabiać będzie tekst umieszczony na zdjęciach do formatu tekstowego (notatki), a także umożliwi tłumaczenie wybranych słów na inny język. Jak donosi serwis BGR, Amazon oficjalnie zaprezentuje swojego smartfona wiosną bieżącego roku, jednak wciąż doniesienia te nie zostały potwierdzone.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje