Reklama

Nokia Lumia 635 zamiast iPhone'a 6

Lepiej kupić Lumię 635 niż iPhone’a 6 – przekonuje Microsoft. W jaki sposób argumentuje to odważne stwierdzenie?

Na stronie amerykańskiego oddziału Nokii, który wkrótce zostanie przemianowany na Microsoft, pojawiła się grafika mająca nakłonić konsumentów do zakupu smartfona Lumia 635. Obok niego mamy anonimowe konkurencyjne urządzenie, którego cena i wygląd wyraźnie sugerują, że chodzi o iPhone’a.

Reklama

Nokia Lumia 635 kosztująca w USA 100 dol. znalazła się na wspomnianej grafice w towarzystwie licznych akcesoriów i usług oferowanych przez Microsoft. Wszystko wyceniono na 269,99 dol. Samotny iPhone kosztuje natomiast 700 dol. Producent pyta przy okazji: "Can you tell us which is the better deal? ;)?", co w wolnym tłumaczeniu znaczy: “Czy możesz nam powiedzieć, która propozycja jest lepsza?".

Cóż, 100 dol. za świetnie działającą i solidnie wykonaną Lumię to bardzo dobra oferta. Trudno jednak porównywać ją z iPhonem, który reprezentuje zupełnie inną kategorię urządzeń. Dlatego osoby z mniejszym budżetem z pewnością mogą skusić się na Nokię, ale pozostali sięgną raczej po produkt Apple lub flagowe urządzenie innego producenta, chociażby Nokię Lumię 930, która w USA jest tylko nieznacznie tańsza od iPhone’a.

Dowiedz się więcej na temat: smartfon Nokii | smartfon Microsoftu | iPhone 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje