Reklama

Niezniszczalny telefon do wygrania - II edycja

Za oknem albo mróz, albo mokro - fatalne warunki dla zaawansowanych smartfonów. Ale są telefony, które dadzą sobie radę w najgorszych sytuacjach. Na przykład Samsung SOLID B2710. Możecie go u nas wygrać.

Samsung SOLID B2710 jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, dlatego nie należy martwić się o kurz lub wodę, które przedostaną się do telefonu i spowodują jego uszkodzenie. Telefon może działać nawet do 1 metra pod wodą, gdzie może pozostawać przez maks. 30 minut. Odporny na zarysowania wyświetlacz (twardość 4H), dzięki czemu jego powierzchnia nie zarysuje się nawet po wyślizgnięciu się z kieszeni podczas górskiej wspinaczki lub po prostu podczas ocierania się o klucze w plecaku. Dodatkowo sprzęt ma wbudowany GPS i cyfrowy kompas i można go z łatwością używać z ciepłymi rękawiczkami na rękach - w sam raz na zimę.

Reklama

Co należy zrobić, aby zdobyć Samsung SOLID B2710? Wystarczy udzielić nam ciekawej odpowiedzi na pytanie "Co można zrobić z >niezniszczalnym< telefonem?" i wysłać ją na adres nt@firma.interia.pl. Nie zapomnijcie o podaniu swoich danych teleadresowych.

Konkurs trwa od dnia 13.12.2010 do godziny 23:59:59 dnia 19.12.2010 r. Zwycięzcą II edycji konkursu została Dagmara Kamińska z Warzeńskiej Huty.

Regulamin konkursu do znalezienia - pod tym linkiem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje