Nieznany smartfon od LG z wielkim ekranem to Optimus G2 lub Nexus 5?

​Kilka dni temu do sieci przedostało się zdjęcie tajemniczego urządzenia z logo LG na obudowie, o którym wiemy obecnie naprawdę niewiele.

Wyróżnia się ono przede wszystkim wielkim ekranem, który prawdopodobnie posiada przekątną rzędu od 5 do 5,5". Charakterystyczne jest również to, że ramki otaczające wyświetlacz są stosunkowo nieduże, a na przodzie urządzenia nie znajdziemy żadnych przycisków fizycznych, a jedynie głośniczek rozmów, przednią kamerkę i logo producenta.

Spekuluje się, że jest to najprawdopodobniej wspominany wcześniej Optimus G2, wyposażony w mocny procesor Snapdragon 800 i możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Pojawiły się też pewne głosy twierdzące, że tak jak oryginalny Optimus G był podstawą dla stworzenia Nexusa 4, tak widoczne na zdjęciu urządzenie ma być zaadoptowane przez Google i nazwane Nexusem 5.

Czas zweryfikuje prawdziwość tych rozważań, jednak wyraźnie widać, że LG w najbliższych miesiącach będzie miało jeszcze niejedno do zaprezentowania i producent ten coraz bardziej stara się zaznaczyć swoją obecność na rynku.

Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Google

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje