Następca LG L Bello bez L w nazwie

LG rok temu wypuściło dwa telefony łudząco przypominające flagowego LG G3. Były to LG L Bello oraz LG L Fino. Słuchawki nieco tańsze, z uboższą specyfikacją techniczną, za to z o wiele niższą ceną. Już niebawem pojawi się następca jednej z nich. Czy i tym razem możemy liczyć na coś świeżego czy raczej będzie to kolejny odgrzewany kotlet?


Już nie LG L a LG Bello II napędzany czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz działający na baterii 2540 mAh. Zamontowany wyświetlacz cechuje się 5-calową wielkością i rozdzielczością FWVGA, czyli 854 x 480 pikseli. Urządzenie udostępni nam 8 GB pamięci wewnętrznej.

Reklama

Zastosowano aparaty o matrycach 8 i 5 megapikseli. LG Bello II od razu będzie działać na Androidzie Lollipop w wersji 5.1.1. Smartfon pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych: białym, tytanowym oraz złotym.

LG Bello II już w tym miesiącu będzie dostępny na półkach sklepowych w Ameryce Łacińskiej oraz Indii. Do Europy zaś przywędruje w trzecim kwartale tego roku. Niestety nie ma żadnych informacji o cenie, która w przypadku takiej oferty jest niezwykle istotna - telefon z takimi parametrami może po prostu zatonąć na fali innych wypuszczanych modeli. Różnicą będzie tutaj tylko wygląd.

Reklama

Reklama

Reklama