Reklama

Microsoft Lumia 550 coraz bliżej

Znamy specyfikację smartfona Microsoft Lumia 550 – nowego i jednocześnie najtańszego modelu w portfolio amerykańskiego producenta.

Z informacji opublikowanych na łamach serwisu Phone Arena wynika, że Lumia 550 będzie wyposażona w 4,7-calowy ekran o rozdzielczości HD, układ Snapdragon 210, 1 GB pamięci RAM oraz aparat 5 Mpix. Całością pokieruje system operacyjny Windows 10 Mobile.

Reklama

Lumia 550 zapowiada się znakomicie. W końcu doczekaliśmy się ekranu o rozsądnej przekątnej oraz rozdzielczości. Pozostałe elementy wyposażenia do mocnych z pewnością nie należą, ale dzięki dobrze zoptymalizowanemu oprogramowaniu smartfon i tak będzie działał płynnie. Do wykonywania podstawowych czynności i obsługi najważniejszych aplikacji z pewnością wystarczy. To znakomita propozycja dla początkujących użytkowników, którzy nie chcą wydawać na telefon większych pieniędzy.

Tak wyposażony smartfon ma bowiem kosztować 120 dol. W Polsce zapłacimy za niego około 600 zł, a w ofertach operatorów będzie dostępny za złotówkę. Na razie nie wiemy, kiedy odbędzie się jego premiera.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje