Reklama

MacBook w filmie Samsunga zachęcającym do porzucenia iPhone'a

Samsung kolejny raz stara się zachęcić użytkowników iPhone’ów do przesiadki na smartfony Galaxy. Tym razem przynętą ma być program ułatwiający transfer danych pomiędzy telefonami oraz filmy instruktażowe, w których Koreańczycy – nie wiedzieć czemu – wykorzystali komputer konkurencji.

Aplikacja nazywa się Smart Switch i służy do przenoszenia kontaktów, wiadomości, zdjęć czy muzyki z dowolnego telefonu z Androidem lub iOS do nowego Galaxy. Oprogramowanie jest dostępne zarówno na telefon, jak i na komputer. Wiadomo jednak, że nie wszyscy użytkownicy doskonale radzą sobie z takimi operacjami, więc z myślą o nich Samsung opublikował instruktażowe materiały wideo. Jeden z nich znajduje się poniżej, a reszta na tym samym kanale.

Reklama

Ciekawe, że pojawia się w nich MacBook, czyli komputer Apple, a nie maszyna Samsunga. Oczywiście Koreańczycy mogli założyć, że wiele osób korzystających z iPhone’ów ma również MacBooka, jednak nawet to nie usprawiedliwia takiego zagrania - zauważa Phone Arena. Jest to bowiem doskonały sposób na promocje własnego sprzętu, a jak wiadomo - Samsung ma całkiem niezłe laptopy. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: MacBook | iphone | smartfon Samsunga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje