LG G4 z plastikową obudową? Metal w wersji Note

Phone Arena sugeruje, że LG G4 będzie uzbrojony w plastikową obudowę, a metal dostanie dopiero jego wariant o nazwie Note.

Nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby G4 miał być gruntowo przeprojektowany względem ubiegłorocznego G3. Ponadto producent miał zrezygnować z plastikowej obudowy i postawić na metal - materiał, który stał się już standardem w urządzeniach z najwyższej półki.

Reklama

Najświeższe i nieoficjalne doniesienia mówią coś zupełnie innego. Ponoć LG nie wyrobiło się z pracami nad zupełnie nowym wyglądem G4 i zostanie przy obudowie z plastiku. Metal ma się pojawić w G4 Note - większym i lepiej wyposażonym wariancie. Urządzeniu bezpośrednio nawiązującym do konkurencyjnej serii Samsung Galaxy Note. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Jeśli plotki są prawdziwe, to LG podąża w złym kierunku, popełniając te same błędy co niegdyś Samsung. Plastikowy G4 jest kiepskim pomysłem, tym bardziej że tegoroczne flagowe smartfony Samsunga w końcu otrzymały wzorowe, metalowo-szklane wykonanie. Zastanawiająca i mało wiarygodna pozostaje również kwestia wariantu o nazwie Note, czyli większego i lepiej wykonanego brata G4. Czyżby LG zamierzało aż tak wzorować się na swoim największym rywalu?

Dowiedz się więcej na temat: LG G4 | LG G4 Note | smartfon LG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje