Reklama

LG G3 z ekranem QHD i plastikową obudową?

LG G3 zostanie zaprezentowany prawdopodobnie w czerwcu, a już teraz, dzięki materiałowi opublikowanemu na bułgarskim blogu Nixanbal, poznaliśmy wszystkie najważniejsze informacje na jego temat.

Z informacji cytowanych przez serwis Phone Arena wynika, że G3 ma 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), co pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami. Autor wpisu zaznacza, że robi on niesamowite wrażenie i nie chodzi tylko o jakość obrazu. Poza tym LG udało się zmieścić tak duży ekran w urządzeniu o wymiarach 5,1-calowego Galaxy S5. Możemy być zatem pewni, że G3 będzie praktycznie pozbawiony otaczających go ramek.

Reklama

Dowiadujemy się również, że pod względem wyglądu i wykonania G3 będzie podobny do swojego poprzednika. Znowu będziemy mieli do czynienia z tworzywem sztucznym, ale tym razem jego faktura ma przypominać szczotkowany metal z HTC One M8. W zdejmowanej tylnej części obudowy (będzie więc slot kart microSD) znalazło się miejsce dla przycisków, co oznacza że południowokoreańska firma nie rezygnuje z trendu zapoczątkowanego przez G2. Z kolei przyciski systemowe będą wyświetlane na ekranie jako element interfejsu.

Źródło nie wspomina niestety o reszcie podzespołów, ale możemy być pewni, że sercem smartfona będzie Snapdragon 801 lub 805 ze wsparciem 2 lub 3 GB pamięci RAM.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje