Reklama

Komórki dla aktywnych seniorów

Emporia powiększa swoją ofertę o model emporiaELEGANCE oraz wytrzymały emporiaSOLID. Oba produkty zaprezentowano po raz pierwszy w Mobile World Congress w Barcelonie.

emporiaELEGANCE - dla koneserów

Reklama

- EmporiaELEGANCE to telefon dla użytkowników o ukształtowanym guście, którzy cenią sobie przedmioty eleganckie i estetyczne - mówi Eveline Pupeter-Fellner, CEO Emporia Telecom. Nowy model emporia odzwierciedla współczesne trendy. - Ludzie w różnym wieku, nie tylko po pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce, potrzebują prostej w użyciu techniki - podkreśla Albert Fellner, założyciel firmy Emporia Telecom.

Model emporiaELEGANCE, wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest dostępny w kolorach: białym, czarnym i brązowym. Dopasowane do niego akcesoria to: ładowarka biurkowa z głośnikiem, ładowarka samochodowa, skórzany futerał i klips do paska. Wkrótce na rynku pojawi się również wersja emporiaELEGANCE z przyciskiem do połączeń alarmowych, który będzie działać tak samo jak w modelu emporiaLIFEplus. W nagłych wypadkach umożliwi wybranie pięciu zaprogramowanych numerów.

emporiaSOLID - dla aktywnych

Model emporiaSOLID to model przeznaczony dla szczególnie aktywnych seniorów. Mogą to być osoby, które po przejściu na emeryturę odkryły uroki pracy w ogrodzie, lubiące spacery, chodzenie po górach, wycieczki rowerowe czy pływanie łodzią.

- emporiaSOLID to telefon prosty, solidny, bezpieczny i niezawodny. Jest doskonałym towarzyszem podczas wszystkich zajęć na świeżym powietrzu - mówi Pupeter-Fellner. Na solidności i trwałości modelu emporiaSOLID mogą polegać również budowniczowie, rzemieślnicy lub leśnicy. Jest to telefon, który nie zepsuje się od upadku na podłogę, a ponadto jest odporny na działanie wody i zabrudzenia.

Oba nowe modele emporia mają kolorowy wyświetlacz OLED. OLED to "organiczne diody elektroluminescencyjne", a wykonane z nich ekrany mają wiele zalet. Ważna jest tu szczególnie duża jasność przy mocnym kontraście.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telefon | emporia | komórki | Mobile World Congress

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje