Reklama

Kolejny iPhone zostanie zaprezentowany 10 września?

Serwis AllThingsD dotarł do informacji, które wskazują, że kolejna duża impreza Apple odbędzie się 10 września. Prawdopodobnie tego dnia Tim Cook oraz inni ważni przedstawiciele giganta z Cupertino zaprezentują kolejną odsłonę smartfona iPhone.

To bardzo ważny moment w historii Apple. Firma wciąż zarabia niesamowite pieniądze na swoim topowym smartfonie jednak z drugiej strony nie radzi sobie z konkurencją ze strony tańszych urządzeń z Androidem na pokładzie. Kluczowym rywalem w tym starciu jest Samsung, który rywalizuje z Apple na polu technologicznym. 

Reklama

Wiele źródeł wskazuje, że firma kierowana przez Cooka obok nowej wersji iPhone (może to być model 5S) zaprezentuje również okrojoną wersję kierowaną do mniej zamożnych odbiorców. Z kolei wspomniany już 5S ma być wyposażony w nową kamerę, lepszy procesor oraz czytnik linii papilarnych. Całość będzie napędzana przez system iOS7, który trafił do deweloperów już w czerwcu. Nowe oprogramowanie zawiera radykalnie przeprojektowany interfejs oraz dużą dawkę nowych funkcjonalności.

Przedstawiciele Apple odmówili komentarza na temat daty najbliższej imprezy. Jeżeli faktycznie nowe urządzenia pojawią się 10 września to do sprzedaży powinny trafić pod koniec tego samego miesiąca.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone | iPhone 5S

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje