Jak spersonalizować telefon, zanim się go kupi? HTC ma sposób

Na stronie HTC pojawił się model One. Wszyscy zainteresowani zakupem mogą tam spersonalizować to bardzo atrakcyjne urządzenie.

Pierwszym krokiem konfiguracji jest wybranie języka, a następnie wersji smartfona HTC One bądź starszego modelu HTC One X+. Kolejne czynności to ustawienie kanałów wyświetlanych na ekranie głównym, ulubionych aplikacji, dźwięków, zakładek, tapety oraz blokady ekranu. W kilka minut można się więc rozprawić z podstawowymi ustawieniami.

Reklama

Opcjonalnie można połączyć urządzenie z kontami w Yahoo, na Hotmailu czy Dropboksie, by było błyskawicznie gotowe do pracy. Na koniec pozostaje już tylko zsynchronizować ustawienia z kontem HTC bądź profilem na Facebooku. Aby zastosować ustawienia, niezbędne jest mimo wszystko fizyczne urządzenie, które również trzeba powiązać z profilem HTC.

HTC Wprowadzenie to ciekawy pomysł, który pozwala zżyć się z telefonem, zanim jeszcze zdecydujemy się go kupić. Przesiadka na nowy sprzęt zawsze wiąże się z pewnymi niedogodnościami, które w ten sposób można łatwo zminimalizować. Gdy przyniesiemy już nowego smartfona do domu, wystarczy tylko zalogować się do konta HTC i czekać, aż urządzenie zajmie się resztą.

Tajwański koncern poinformował, że HTC One potrafi zaimportować backup danych z iPhone’a, więc użytkownicy, którzy porzucają sprzęt Apple’a, powinni mieć ułatwione zadanie.

Skoro HTC umożliwia skonfigurowanie telefonu przed zakupem, idealnie byłoby, gdyby do rąk użytkowników trafiał on już z wgranymi ulubionymi aplikacjami. Choć bez wątpienia wiązałoby się to z wieloma utrudnieniami logistycznymi, nie trzeba chyba długo przekonywać, że klienci z pewnością doceniliby praktycznie bezbolesne przejście na nowe urządzenie.

Adrian Nowak

komorkomania.pl


Dowiedz się więcej na temat: HTC One | Smartfon | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje